Już dziś o godz. 18.00 w Sali Teatralnej MDK wyjątkowe wydarzenie. Za sprawą uczniów z Liceum im. Mieszka I, przeniesiemy się do zaczarowanego świata opowieści z Narnii. Spektakl został przygotowany w szczytnym celu - podczas jego trwania, będzie można wesprzeć Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zapraszamy!

Któż z nas nie czytał prozy C.S. Lewisa. Niezwykle popularna lektura, która doczekała się wielu mniej lub bardziej udanych ekranizacji. Teraz za tę wyjątkową powieść fantastyczną wzięła się sprawdzona ekipa spod skrzydeł niezastąpionej polonistki Iwony Dominiak z LO im. Mieszka I. Kilkudziesięciu aktorów, dekoracja, muzyka - przedsięwzięcie godne największych scen teatralnych. Całość przygotowana na potrzeby zbliżającego się 28. Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy!