Luty to nie tylko ferie zimowe. To także, a dla nie których może i przede wszystkim Dzień Świętego Walentego, popularnie nazywany Walentynkami. Dla nas to doskonała okazja, do zaproszenia Was na koncert. W Sali Teatralnej wystąpi Bartosz Kuczyk z zaproszonymi gośćmi. Niedziela, 16 lutego, godz. 17.00. Bilety w cenie 30 zł!

Słówko „prawie” jest najważniejsze. Miłość niejedno ma imię. Przekonali się o tym Ci, których ona dosięgła. Pisali o niej poeci, filozofowie. Artyści malowali obrazy albo próbowali nadać jej kształt rzeźby… Miłość inspirowała kompozytorów… Oni, łącząc swój talent z poezją, osiągnęli chyba najlepszy efekt. Przy miłosnych ariach z oper i operetek, piosenkach z musicali, zaczynamy sobie uświadamiać, że miłość jest w nas, jest obok nas – na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko chcieć ją dostrzec i być może okaże się, że jest podobna do tej z arii lub piosenki. Nawet ci najwięksi twórcy nie posiedli pełnej wiedzy o miłości. Na szczęście.

Bartosz Kuczyk to nie tylko doskonały tenor ale też fantastyczny konferansjer, który z łatwością porywa tłumy. Kto był na letnich koncertach w Muszli Koncertowej czy podczas gali 10 Tenorów, ten wie że Bartosz rozbawi nawet kilkutysięczną publiczność. Specyficzne poczucie humoru czy doskonały kontakt z widownią bledną jednak przy umiejętnościach śpiewaczych.

Oprócz Bartosza Kuczyka, scenie zobaczymy również Annę Bajerską – Witczak, Agnieszkę Wawrzyniak i Piotra Pastuszkę. Prawie wszystko o miłości opowiedzą nam między innymi takie przeboje, jak: „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Gdzie mieszka miłość”, „W tę noc”, „Tango Jalousie”, „Przetańczyć całą noc” i wiele innych.

Bilety w cenie 30 złotych do nabycia w kasach MDK oraz na stronie kupbilecik.pl