W związku z ograniczeniami w związku ze stanem epidemii, decyzją Organizatora koncert zespołu TYMCZASEM zostaje przeniesiony na miesiąc maj 2021.

W sobotę 24 października od godz. 18.00 zapraszamy na koncert zespołu „TYMCZASEM”. W Sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury zagości pięcioro muzyków ze Szczecina, którzy przedstawią nieznaną dotąd jeszcze dobrą chwilę autorskiej poezji, dla której warto się zatrzymać na moment i dać się unieść nad ziemią, aż do skończenia ostatniego słowa i nuty.

Głębię utworów wokalisty Adama Siewruka barwnie uskrzydlają dźwięki melodyjnych skrzypiec, wzruszającego fletu, poruszających gitar akustycznych i basowej.

Bilety w cenie 45 zł do nabycia tutaj:  kupbilecik.pl  lub w kasach Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu.

Uwaga. Obowiązuje reżim sanitarny.