Już 19 grudnia zapraszamy na kolejny koncert który nastroi nas bardzo świątecznie. Tym razem zapraszamy na wokalne popisy naszej młodzieży spod skrzydeł Mariny Nikoriuk. Zapraszamy do Sali Teatralnej przy ul. Matejki 11 na godz. 19.00. Wstęp wolny!

Nadszedł grudzień, a wraz z nim oczekiwanie na ten, z roku na rok wciąż powtarzalny, lecz zawsze jedyny, magiczny czas. Święto Bożego Narodzenia to dla większości moment wyjątkowy, moment powrotów, moment spotkań z bliskimi, moment radości… Moment, bo jak wszystko co piękne, przemija bardzo szybko. Czując przedsmak magicznych świątecznych chwil, Pracownia Wokalno Artystyczna Mariny Nikoriuk przy Miejskim Domu Kultury, zaprasza wszystkich 19 grudnia na Koncert Świąteczny. Będzie klimatycznie, tradycyjnie ale i współcześnie. Zabrzmią kolędy, które śpiewali nasi pradziadkowie, ale nie obejdzie się również bez znanych standardów jazzowych i piosenek świątecznych które kocha młode pokolenie. Jednym słowem koncert dla każdego!

Do zobaczenia w świątecznym nastroju w sali teatralnej MDK, 19 grudnia o godzinie 19:00. Wstęp wolny!

Uwaga. Jeżeli pogoda nie sprawi nam jakiejś wyjątkowo niemiłej niespodzianki, części koncertu będzie można wysłuchać ponownie na żywo już dzień później. Zapraszamy na pl. Wolności, na godz. 17.00!