Nie ma już zaproszeń na koncert poświęcony pamięci Jerzego Porębskiego "Dziękuję Ci Wielka Wodo". Mamy jednak dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy nie posiadają zaproszenia. Cały koncert, będzie można zobaczyć w internecie!

Już 20 listopada zapraszamy na wyjątkowy koncert, poświęcony jednemu z najwybitniejszych mieszkańców Świnoujście. Na scenie Sali Teatralnej MDK, będzie można zobaczyć zespół The Nierobbers, którzy z Jerzym Porębskim nagrali ostatnią płytę. Nie zabraknie też pozostałych członków legendarnej grupy Stare Dzwony - Marka Szurawskiego i Ryszarda Muzaja. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w Sali, zdecydowaliśmy się na transmisję koncertu online. Dzięki wsparciu Telewizji Słowianin, wydarzenie będzie można oglądać tak za pośrednictwem kablówki jak i kanału TV Słowianin w serwisie youtube, pod adresem www.youtube.com/watch?v=8ZexunPVxu4 Zapraszamy 20 listopada, o godz. 18.00.