Pochodzą z Zielonej Góry, debiutowali ćwierć wieku temu, nazywają się Jurki. Już 28 lutego na scenie Sali Teatralnej MDK wystąpi Kabaret Jurki! Początek wydarzenia o godz. 19.00. Bilety w cenie 50 złotych do nabycia w kasach MDK. Zapraszamy.

Mimo dość długiej historii Kabaret ma się dobrze i przyciąga wciąż nowe rzesze fanów. Niemal od początku swojej działalności, rok rocznie zbierają nagrody na przeglądach i konkursach kabaretowych. Choć zmienia im się skład, ciągle pozostają na topie. Kolejna roszada osobowa już wkrótce. Z zespołu postanowił odejść Znany Wojtek Kamiński! Wizyta Kabaretu w Świnoujściu to ostania okazja, żeby zobaczyć ekipę w tym składzie. Nie może Was na tym wydarzeniu zabraknąć!

Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi… tik tak tik tak tik tak…

Kabaret Jurki – Last minute

Sala Teatralna MDK, ul. Jana Matejki 11

Godz. 19.00, bilety w cenie 50 złotych do nabycia w kasach MDK.