Jak co roku zapraszamy do udziału w Marszu Nordic Walking Studentów UTW który odbędzie się 12 maja 2018 roku na plaży w Świnoujściu. Wejście od ul. Powstańców Wielkopolskich. Udział w marszu jest bezpłatny!

Plażowe maszerowanie studentów stało się już majową tradycją. Impreza zapoczątkowana przez Trójmiejskie UTW, szybko znalazła swoich fanów, również w Świnoujściu. Udział w imprezie jest dla wszystkich Słuchaczy obowiązkowy (tak jak wykłady UTW). Nie chodzi jednak o to by wszyscy wystartowali w Marszu ale żebyśmy wszyscy razem, spotkali się rekreacyjnie na naszej pięknej plaży, zamiast w Sali Teatralnej.

Przed marszem można wziąć udział w ćwiczeniach rozgrzewki sportowej. Zachęcamy Was także do kibicowania naszym sportowcom z UTW którzy staną z kijkami do Marszu! Liczy się każdy z Was! Mile widziane Wasze Rodziny, wnuki, sąsiedzi i Przyjaciele.

Drodzy Państwo nie zawiedźcie nas Organizatorów – bo to dla Was tak się trudzimy co roku. Pobyt na plaży w Naszym UTW gronie doda Państwu radości i zdrowia.

Do zobaczenia na naszej pięknej słonecznej plaży 12 maja 2018 (sobota) o godzinie 11.00 start, zapisy do Marszu od 10.00 rano.

Program:

godz. 10.00 – Zbiórka na plaży – zapisy do Marszu (biuro namiot Organizacyjny UTW)
godz. 10.30 – Ćwiczenia fitness na plaży (rozgrzewka do marszu)
godz. 11.00 – start do VI Marszu Nordic Walking Studentów UTW 2018 trasa 5 km
godz. 11.30 – start do Marszu Rekreacyjnego na 2 km

Pierwszych 10 uczestników otrzyma złote medale VI Marszu Nordic Walking Studentów UTW 2018
100 uczestników otrzyma imienne Certyfikaty uczestnictwa w VI Marszu Nordic Walking Studentów UTW 2018
Zakończenie imprezy około godziny 14.00

Udział w imprezie jest bezpłatny, dla wszystkich osób dorosłych którzy wypełnią oświadczenie w biurze Marszu (na plaży – wejście główne)

Regulamin marszu i oświadczenie uczestnika znajdziecie po kliknięciu w odpowiedni link.