Dom Kultury zaprasza w piątkowy wieczór na recital niezwykłej artystki. 11 października, na scenie Sali Teatralnej wystąpi Joanna Trzepiecińska. Bilety w cenie 30 złotych, do nabycia w kasach MDK. Początek koncertu o godz. 18.00.

„Jak wybrnąć z gafy” to nowy recital Joanny Trzepiecińskiej, aktorki Teatru Polskiego w Warszawie. Program złożony jest z utworów, które są perłami polskiej piosenki kabaretowej – tej przedwojennej , tej spod znaku Kabaretu Starszych Panów i tej tworzonej dzisiaj. Każdy utwór to zabawna historia opowiadająca perypetie wynikające z relacji damsko-męskich. Całość przeplatana jest pełnym anegdot komentarzem. Spotkanie z tym repertuarem każdego wprowadzi w doskonały humor.

Aktorce towarzyszy świetny pianista jazzowy i niezrównany „ pogrzebacz” dowcipów – Bogdan Holownia

Joanna Trzepiecińska – ukończyła państwową szkołę muzyczną w klasie fortepianu i średnią w klasie fletu. Aktorka Teatru Studio. W 1988 roku ukończyła PWST w Warszawie. Stała się popularna dzięki roli Joanny, głównej bohaterki serialu TVP „Rzeka kłamstwa” (1987). W 1992 roku otrzymała nagrodę tygodnika „Film”- Złotą Kaczkę w kategorii: najlepsza polska aktorka 1991 roku.