To już dziś. Po małym faulstarcie miesiąc temu, dziś o godz. 18.00 zapraszamy na spektakl słowno – muzyczny „Za parawanem tajemnic” z okazji 50 lecia Klubu Literackiego „Na Wyspie”. Sala Teatralna, ul. Matejki 11. Wstęp wolny.

Spektakl został przygotowany na podstawie poezji założycielki klubu Anny Beaty Chodorowskiej – Gorzelniaskiej oraz innych członków tego nieformalnego klubu. Za przygotowanie spektaklu odpowiada O!środek Działań Teatralnych MDK.

scenariusz: Beata Wołoszyn

muzyka i akompaniament: Daniel Zyzik

reżyseria: Aneta Kruk, Iwona Dominiak

scenografia: Jabuary Korff