Informujemy, że zapowiadana na sobotę 28 października impreza z okazji 50-lecia Klubu Literackiego „Na Wyspie”, został decyzją organizatorów przeniesiony na przyszły miesiąc. Spektakl poetycko-muzyczny „Za parawanem tajemnic” odbędzie się 25 listopada o godz. 18.00.

Dodamy, że spektakl na podstawie tekstów założycieli klubu „Na Wyspie” – Anny Beaty Chodorowskiej-Gorzelniaskiej, przygotowują uczestnicy O!środka Działań Teatralnych Miejskiego Domu Kultury. Za reżyserię odpowiada sprawdzony duet Aneta Kruk i Iwona Dominiak. Na scenie członkowie klubu, przyjaciele, oraz uczniowie LO im. Mieszka I.

Jednocześnie przypominamy, że planowane po spektaklu spotkanie Klubu (również przełożone na 25.11), ma mieć charakter zamknięty.