Już w najbliższą niedzielę (29.07) rozpoczyna się 4. Grechuta Festival Świnoujście. Chcemy Wam przybliżyć najważniejsze wydarzenia tegorocznej edycji najlepszego, letniego festiwalu w Polsce. W pierwszej kolejności zapraszamy na wyjątkowy musical Teatru Roma „Ale Musicale”.

„ALE MUSICALE!” to niepowtarzalny show Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie –
to fascynująca i porywająca podróż w świat największych przebojów światowego i polskiego musicalu. Najbardziej znane wielkie numery solowe, romantyczne duety i imponujące sceny zbiorowe – a to wszystko w wykonaniu najlepszych polskich artystów musicalowych, którym towarzyszy znakomita orkiestra pod dyrekcją Jakuba Lubowicza oraz elektryzujący zespół taneczny.

W programie widowiska znajdują się między innymi fragmenty przedstawień wystawianych już na scenie Teatru Muzycznego ROMA. Będą to między innymi piosenki z musicali „Koty”, „Miss Saigon”, „Crazy For You”, „Grease” i „Deszczowa piosenka”. Powrócą również melodie znane z tytułów takich jak „Les Misérables”, „Taniec Wampirów”, „Upiór w operze” czy „Mamma Mia!”. Nie zabraknie też fragmentów z rodzimych spektakli takich jak „Akademia Pana Kleksa” oraz „Piloci” – czyli cieszącego się ogromnym powodzeniem najnowszego przeboju Teatru Muzycznego ROMA, granego na warszawskiej scenie 7 razy w tygodniu od października 2017 roku.

„ALE MUSICALE!” to także muzyka z innych przedstawień święcących triumfy na całym świecie: „Chicago”, „Król Lew”, „Księga Mormona”, „Producenci”, „Jesus Christ Superstar”, „Notre Dame de Paris” i inne.

W „ALE MUSICALE!” każdy znajdzie coś dla siebie – wzruszenia, śmiech, miłość i eksplozję energii. Żadne słowa nie oddadzą przeżyć, jakie daje to przedstawienie. To trzeba po prostu zobaczyć na własne oczy, usłyszeć na własne uszy i przeżyć własnym sercem!

Reżyseria: Sebastian Gonciarz
Kierownictwo muzyczne: Jakub Lubowicz
Kierownictwo Produkcji: Alina Różankiewicz
Wykonawcy: Malwina Kusior, Zofia Nowakowska, Marta Wiejak, Edyta Krzemień, Paulina Janczak, Janusz Kruciński, Jan Bzdawka, Paweł Podgórski, Paweł Kubat, Karol Osentowski, Przemysław Zubowicz Tancerze: Anna Andrzejewska, Pola Gonciarz, Zyta Bujacz, Anna Sasiadek, Klaudia Janicka, Agnieszka Zalas, Maciej Kuchta, Paweł Irmiński, Patryk Rybarski, Szymon Hawryszko, Jakub Jóźwiak, Jakub – Mefisto Pursa
Orkiestra Teatru Muzycznego Roma
Jakub Lubowicz – dyrygent
Opieka artystyczna: Wojciech Kępczyński

30 lipca, godz. 20.30 Amfiteatr Miejski im. Marka Grechuty, bilety 30 pln

Bilety: kupbilecik.pl (kliknij tu)