Codziennie publikujemy jedno zdjęcie "starego Świnoujścia". Waszym zadaniem będzie odgadnięcie, gdzie powstała fotografia i zrobienie aktualnego zdjęcia.

Chcemy zachęcić uczestników konkursu do odnalezienia charakterystycznych miejsc na terenie naszego miasta. Fotografie powinny przedstawiać te same miejsca, które prezentowane będą na starych fotografiach. Codziennie w dniach od 04.01 do 15.01. 2021 r na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury oraz na facebooku prezentowane będzie jedno historyczne miejsce z naszego miasta. Należy odgadnąć miejsce, które przedstawia dana fotografia następnie zrobić zdjęcie tego miejsca.

Zdjęcia, wraz z informacją o autorze i nr tel, należy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin konkursu można pobrać tutaj (kliknij).

A oto kolejna fotografia.

Powodzenia!