To były naprawdę dziwne ferie. Z troski o Wasze ale i nasze zdrowie, niemal wszystkie zajęcia musieliśmy przenieść do sieci. I chociaż nie mogliśmy się z Wami spotkać bezpośrednio, to Wy nie zawiedliście!

Przez dwa feryjne tygodnie, w naszych mediach internetowych zamieszczaliśmy warsztaty, polecenia i konkursy. Na facebook’u, youtube’ie i naszej stronie pojawiło się kilkadziesiąt wpisów i filmów. Wasza aktywność bardzo mile nas zaskoczyła. Tylko za po mocą fb, nasze posty trafiły do ponad 7 tys. osób! Niemal drugie tyle obejrzało nasze propozycje na stronie internetowej. Swoje dorzucili jeszcze widzowie YT – 1400 odsłon.

Osobną kategorią, wartą wspomnienia, były feryjne konkursy – otrzymaliśmy kilkadziesiąt zgłoszeń, a przecież konkursy nie były łatwe i wymagały Waszego kreatywnego podejścia do tematu! Jesteśmy z Was dumni.

Co dalej? Dopóki nie zmieni się sytuacja epidemiologiczna, nasze zajęcia nadal będą odbywały się w sieci. Dlatego nieustająco zapraszamy do odwiedzin naszych mediów społecznościowych. Cały czas będziemy zamieszczać nasze produkcje i polecenia. Zostańcie z nami.