Dziś w Muszli Koncertowej przy Promenadzie wystąpi Baltic Neopolis Quartet. I chociaż pora wieczorna, wybrzmią tam wspaniałe dźwięki "Eine Kleine Nachtmusik". Zaczynamy o godz. 19.00. Wstęp wolny!

V Baltic Neopolis Festival podróżuje po całym województwie zachodniopomorskim od końca czerwca. Przyszedł czas na miejscowości nadmorskie! Muzyczne pocztówki zostaną skierowane do wszystkich, którzy odwiedzają obecnie Świnoujściu. Twórczość Wolfganga Amadeusza Mozarta, jednego z najbardziej uwielbianych kompozytorów wszechczasów oraz znane tematy z filmów i bajek zabrzmią w Świnoujskiej Muszli Koncertowej. Poza koncertami na dzieci czekać będzie między innymi klawiatura, na której można grać stopami. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny! Eine Kleine Nachtmusic, godz. 19:00, Muszla koncertowa, Świnoujście Baltic Neopolis Quartet: Łukasz Górewicz – skrzypce, Monika Szemelak – skrzypce, Emilia Goch Salvador – altówka, Robert Dacko – wiolonczela.