Miejski Dom Kultury zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na animacje z okazji Dnia Dziecka. Już od 30 maja, od godz. 15.00 zapraszamy do aktywnego spaceru po Parku Zdrojowym, alejką przy boisku.

Na uczestników zabawy przygotowanej przez instruktorów Miejskiego Domu Kultury: Aleksandrę Borelowską, Aleksandrę Nowak i Katarzynę Lis czekają gry plenerowe i tory przeszkód oraz inne zadania sprawnościowe m.in.: gra w klasy, ulica dla „resoraków”, pajęczyna ze wstążek, poszukiwanie skarbów. Dzieci i rodzice mogą wykonywać zadania samodzielnie. Aktywności na trasie spaceru są gotowe do użytku i nie wymagają żadnego przygotowania ze strony biorących w nich udział uczestników (wyjątkiem jest zabranie ze sobą własnych „resoraków” lub innych zabawkowych pojazdów na przygotowany tor samochodzikowy).  Instrukcje do poszczególnych zadań oraz mapy terenu zamieszczone będą na stronie Miejskiego Domu Kultury oraz na portalach społecznościowych.