Miejski Chór Dziewczęcy Logos pod dyrekcją Elżbiety Naklickiej przy MDK w Świnoujściu w tym roku obchodzi 20-lecie powstania. Z tej okazji, już w najbliższą sobotę, 22 września o godz 17.30 w Sali Teatralnej odbędzie się koncert jubileuszowy CHÓRU. Zapraszamy do wspólnego świętowania! Wstęp wolny.

We wrześniu 1998 roku w Liceum Fundacji „LOGOS” powołano szkolny chór żeński. Założenie i prowadzenie chóru powierzono pani Elżbiecie Naklickiej – dzisiejszemu dyrektorowi i dyrygentowi chóru. Pracami zespołu kieruje też pan Krzysztof Naklicki. W 2004 roku na skutek napływu dziewcząt z różnych szkół chór, dzięki Prezydentowi Miasta, przekształcił się w chór miejski, ale zachował swoją pierwotna nazwę LOGOS. Obecnie działa pod skrzydłami Miejskiego Domu Kultury.