Już w najbliższy czwartek, 6 grudnia, oficjalnie rozświetlimy Choinkę Bożonarodzeniową na pl. Wolności. Uroczyste odliczanie nastąpi punktualnie o godz. 18.00. My zapraszamy na plac już od godziny 17.00. Sprawdźcie, co będzie się działo w Mikołajki!

Od niedzieli trwa adwent, czyli czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia w kościołach chrześcijańskich. W tym czasie więcej czasu poświęcamy na wszystko z tym świętem związane. W szale przedświątecznych zakupów, zapraszamy Was jednak imprezę, podczas której można na chwilę przystanąć i nacieszyć oczy widokiem przepięknej iluminacji w centrum miasta.

Zaczynamy już o godz. 17.00. Na placu Wolności staną namioty z animacjami dla dzieci, będą szczudlarze w strojach aniołów, elfy, śnieżynki, postaci z bajek. No i oczywiście Święty Mikołaj, zwany gdzieniegdzie Gwiazdorem albo nawet Dziadkiem Mrozem. Dla każdego znajdziemy coś słodkiego!

O godz. 18.00, Prezydent Miasta oficjalnie uruchomi oświetlenie na największej w Świnoujściu choince. Przyjdźcie koniecznie, żeby pomóc mu w odliczaniu do tego wydarzenia!

Impreza na placu potrwa do godz. 19.00.

Godz.17:00 Program dla dzieci (animacje: Korowód Świąteczny z Elfami oraz Śnieżynkami, Święty Mikołaj, Anioły na szczudłach, warsztaty ozdabiania skarpet mikołajkowych, ) w wykonaniu ART BONSAI, udział O!środka Działań Teatralnych MDK

Godz.18.00 Rozświetlenie choinki

Ciąg dalszy animacji do około godz. 18.30 – 19.00

Skip to content