Już jutro (25.05) w hotelu Radisson Blu odbędzie się Gala Finałowa Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego. W Kasach MDK, można nabyć bilety na to wydarzenie. Początek wydarzenia o 19.00. Zapraszamy!

Ceny wejściówek to 150 zł za Galę Finałową lub 250 zł za Galę Finałową oraz Bankiet Koronacyjny.

Konkursy piękności cieszą się niebywałym powodzeniem, co wynika choćby z faktu, iż kandydatek do korony „najpiękniejszej” z roku na rok przybywa. Jest to zapewne wypadkową tego, że kobiety stają obecnie się coraz pewniejsze siebie i swojej atrakcyjności, są niezależne i chętniej niż kiedyś sięgają po swoje marzenia. Głównym z rzeczonych marzeń jest dla tegorocznych finalistek Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego, jest wygrana podczas Wielkiej Gali Koronacyjnej, która odbędzie się już 25 maja w Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu.

Przygotowania do wydarzenia rozpoczęły się już wiele miesięcy temu. W tworzenie eventu jest zaangażowanych mnóstwo firm i setki osób, które dbają o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Finalnie efekt wielotygodniowej i wytężonej pracy organizatorów będzie można oglądać na żywo podczas koronacji w ekskluzywnym Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Wieczorowa Gala okraszona będzie wyjątkowymi efektami specjalnymi, bo choćby o rewelacyjny pokaz sztucznych ogni na świnoujskiej plaży, czy też deszcz confetti podczas koronacji, zadba ceniona firma Pirofan ze Szczecina. Profesjonalna scena, nagłośnienie i efekty świetlne będą zaś zasługą firmy Soundbase Bartek Ruszkowski.

Organizatorem Gali jest Violetta Geyer posiadająca licencję na jego koordynację w naszym województwie od Ogólnopolskiego Organizatora Miss Polski Nowa Scena sp. z o.o.

Przez kilka miesięcy, za sprawą organizowanych castingów, wybierane były kandydatki do majowego Finału. Panie musiały spełniać wyznaczone przez Organizatora konkursu wymogi, choćby wzrost powyżej 170 cm, czy też wiek: nie więcej niż 27 lat.

Pre-castingi i wstępne eliminacje pozwoliły na wyłonienie grupy Pań, które w ostatni piątek maja zaprezentują się na prestiżowym evencie w Świnoujściu.

Warto dodać, iż Urząd Miasta Świnoujścia, zostały jednym z głównych partnerów wydarzenia.

Sponsorzy Gali sprawili, by uczestniczki czuły się wspaniale nie tylko podczas Finału, ale także już od pierwszych dni castingowych.

Noclegi zapewni kandydatkom wykwintny Hotel Trzy Wyspy w Świnoujściu, zaś Olivier Britton, artysta – plastik i fotograf, wyprodukuje profesjonalny film ze zgrupowania.

Firma NovCare Marcin Nowakowski zaprojektowała natomiast profesjonalną stronę internetową i zaproszenia dla Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego www.misspolskiszczecin.pl.

Konkurs piękności to także profesjonalne makijaże sceniczne i efektowne fryzury. Make up-em zajmie się duet Babska Strefa by Sylwia Baran & Olga Michalska, zaś o włosy naszych finalistek zadba Salon Fryzjerski Evolution Hair -Alicja Palewska.

Kandydatki do korony zaprezentują się w kilku rewelacyjnych pokazach. Będą to m.in.: kreacje causualowe marki By olala, pokaz Lavard C.H. Galaxy (wiosenna kolekcja), stroje kąpielowe (Marilyn w duecie z JulietteK.), Salon Ślubny Freya – Anna Kucza – suknie ślubne Papilio połączony z pokazem ekskluzywnej biżuterii z Wiednia Pierre Lang . Finałowy pokaz należeć będzie do marki Larol Design – rewelacyjne i szykowne stroje wieczorowe. O ekskluzywne dodatki zadba Dagmara Nowak Salon Yes w Galerii Corso Świnoujście.

Gala Finałowa to nie tylko koronacja i piękne kreacje, ale także atrakcje muzyczne i taneczne dla wszystkich przybyłych gości.

Gwiazdą wieczoru będzie Sabina Sago – finalistka II edycji „The Voice of Poland”. Wokalistka charakteryzująca się oryginalną barwą głosu i jego niebywałą skalą z pewnością zahipnotyzuje uczestników wydarzenia. Swoje muzyczne zdolności zaprezentuje także fenomenalna MoNa Violin (prywatnie Monika Wierciak) – jedna z najbardziej znanych skrzypaczek elektrycznych w Polsce.

Pokaz taneczny w specjalnie przygotowanym na tę okazję układzie, zaprezentuje Klub Tańca „Szyk” ze Szczecina, znany z zapierających dech występów nie tylko w Polsce, ale także w Europie.

Galę uświetni również obecność Miss Polski 2017 – Kamili Świerc, która także będzie oceniać Finalistki podczas Gali.

Tuż przed Finałem, Dziewczęta udadzą się do luksusowego Marena Wellness&Spa na kilkudniowe zgrupowanie, gdzie będą przygotowywać się do finałowych występów. Kurort zapewni Paniom zarówno wypoczynek i regenerację przed Galą, ale także pozwoli Organizatorom na zrealizowanie profesjonalnych zdjęć i nagrań wideo w otoczeniu czarującego Międzywodzia.

Oficjalnym Partnerem Gali jest Toyota Kozłowski – autoryzowany dealer samochodowy z tytułem „Lider Roku 2017”.

Firma ufundowała koronę dla najpiękniejszej kobiety na Pomorzu Zachodnim. Finalistki mają o co walczyć, ponieważ zdobywczyni korony Miss naszego województwa otrzyma także na rok piękną i nowoczesną Toyotę C-HR!

Warto też dodać, że to właśnie w jednym z salonów firmy Toyota Kozłowski w Szczecinie odbyły się castingi do Wyborów Miss i to tam wyłonione w konkursie Panie miały swoją pierwszą wspólną sesję zdjęciową.

Wśród nagród dla Miss znajdą się również: dwuosobowa, tygodniowa wycieczka na Fiordy Norweskie, ufundowana przez Biuro Podróży Fregata; ekskluzywne zegarki marki YES i wiele innych wartościowych nagród od Sponsorów Gali.

Jury będzie miało niemały orzech do zgryzienia, ponieważ Finalistki bieżącej edycji Wyborów to przepiękne kobiety, które z pewnością będą zaciekle rywalizowały o tytuł Miss. Wśród nich są zarówno uczennice szkół średnich, tegoroczne maturzystki, czy też studentki i absolwentki wyższych uczelni. Sylwetki Pań są dostępne na profilu Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego na Facebooku.

Zwyciężczyni poza wymarzonym tytułem otrzyma także zadanie, by reprezentować nasz region w dalszych eliminacjach, które już 9 czerwca w Łodzi (ćwierćfinał), następnie pod koniec czerwca w Kozienicach (półfinał) i w grudniu w Krynicy (finał ogólnopolski).

Przed Laureatkami pracowity okres, ale perspektywa wygranej, popularności i spełniania swoich marzeń o świecie mody, show biznesu, czy modelingu na pewno pozwoli im na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Jedno jest pewne, to będzie niezapomniany wieczór pełen atrakcji, wzruszeń i estetycznych doznań.

Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie zaangażowanie wielu osób i firm, takich jak:

Firma Pro-Est – Jakub Miler Tomasz Grzybowski , Bio-Spa Aleksandra Burkowska, Vemme Day Spa w Świnoujściu, COLOR COPY – centrum druku cyfrowego, Baszta Piano Cafe Piotr Droński, Villa Pasja, Klinika Beauty Group Szczecin, Pierre Lang, ,Klinika Miracle ze Szczecina, Bionantech Dorota Gumkowska, , Bussiness Club Szczecin, , Fotograf Karolina Klink, Klub Integracji Europejskiej, Salon Optyk Trendy – okulary Kentchi, Fit masa, kwiaciarnia „Ewa” –Ewa Mędrek, Klinika Bogacki -Alda Aleksandra Buława, JB reklama, Bio-Organic Brand,

Media: Radio Eska Szczecin i Eska Info Szczecin, Telewizja Świnoujście, Telewizja ATV Warszawa sp. zo.o., Magazyn Wyspy, Magazyn Prestiż Szczecin, iswinoujscie.pl, eventim.pl, bilety.fm, MDK Świnoujście , Magazyn All Inclusive, Magazyn Business Woman&Life, Wydawnictwo Telegraph z Łodzi, Magazyn Przedsiebiorcy.pl, ikamien.pl,

NOWA SCENA, Telewizja Słowianin,Swinoujscie.com.

Gala będzie także okazją do spotkań w świecie biznesu naszego regionu, ponieważ wśród gości pojawią się przedstawiciele władz, największych przedsiębiorstw, czy świata mediów.

Po części oficjalnej odbędzie się także bankiet koronacyjny z wykwintną kolacją i zabawą do białego rana.

Wielka Gala Finałowa Miss Polski 2018 Województwa Zachodniopomorskiego już 25 maja o 19.00 w Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu.

Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie bilety.fm, biuro.misspolski@wp.pl oraz w kasie MDK: ul. Wojska Polskiego 1/1, II piętro, p. 317.

Więcej informacji na Facebooku wydarzenia lub pod numerem 608 777 293