W PONIEDZIAŁKOWY wieczór na scenie Muszli Kameralnej wystąpi świnoujścianin Piotr Piasecki, szerzej znany jako Bajzel. Zaczynamy tuż po zachodzie słońca, o godz. 20.30. Ubierzcie się ciepło, wstęp wolny!

BAJZEL to chodząca machina muzyczna. Sam pisze teksty, komponuje muzykę oraz śpiewa. Jego koncerty wyróżnia nietypowa, oryginalna kompozycja powstała z przeplatania wielu gatunków. Przy pomocy zapętlania sampli perkusyjnych, gitar i wokali śpiewanych na żywo tworzy muzykę przypominającą kilkuosobowy zespół. Od 2011 roku wraz z Jackiem „Budyniem” Szymkiewiczem (Pogodno) tworzą duet Babu Król, z którym również stale koncertują. Muzyk ma na swoim koncie kilkaset koncertów w kraju i za granicą ( m. in. Stany Zjednoczone, Hiszpania, Holandia, Belgia, Francja, Czechy). Grał trasy m.in z Pogodno, Kasią Nosowską, Strachy Na Lachy, Lao Che.

Tym razem podczas koncertu towarzyszyć mu będzie Amarica, a wnętrze Muszli Koncertowej postaramy się wypełnić niezwykłymi wizualizacjami autorstwa Magdy Pileckiej.