UWAGA!!!
AKADEMIA TAŃCA OGŁASZA NABÓR 

ZAPISY OD 04.09 – 21.09.2017 roku 

Zajęcia będą  odbywały  się we wtorki i czwartki, godziny w zależności od grupy wiekowej.

  • Grupa baletowa 4-6 lat MIEJSCA OGRANICZONE
  • Grupa tańca współczesnego 7-9 lat
  • Grupa tańca współczesnego 10-12 + lat

Zapisy pod numerem  91 321 59 49
Email: instruktor@mdk.swinoujscie.pl

 

Zajęcia w akademii tańca są kierowane do grup wiekowych jak 4-6 lat, 7-9 lat i 10-12 lat. Najmłodsza grupa zajmuję się się taką formą jak balet, ucząc się podstawowych figur i pozycji. Wykonywane ćwiczenia wyrabiają sprawność, rozwijają równowagę, płynność i lekkość ruchów, a także pamięć i koordynację ruchową. Starsze grupy zajmują się Tańcem Współczesnym i Improwizacją. Jest to niesamowita forma ekspresji, która pozwala na pracę z wyobraźnią. Podczas zajęć skupiamy się na rozwijaniu wrażliwości na ruch i muzykę.

   

BALET

Zajęcia z tańca klasycznego dla dzieci to podstawowe ćwiczenia taneczne wzbogacone o zabawy, które wpływają na równowagę, wzmocnienie ciała, a także postawę. Ćwiczenia rozwijają koordynację ruchową, kształtują i wzmacniają śródstopie, rozwijają płynność, wdzięk a także wpływają na koncentracje i pamięć. Zajęcia doskonale wyrabiają nawyk prawidłowej postawy.

TANIEC WSPÓŁCZESNY

Bardzo ekspresyjny taniec, który wykształca w dziecku świadomość ciała i właściwą postawę. Elementy techniczne przeplatane z zabawą pozwalają dziecku na wyraz swoich emocji. Na zajęciach kładziemy nacisk na emocje i wyrażanie ich przez układy choreograficzne, bądź zadania improwizacyjne przy których dziecko ma dowolność w kreowaniu ruchu.

TANIEC TERAPEUTYCZNY

Wykorzystywany w każdej grupie na zajęciach podczas rozgrzewki bądź innych form wyrażania ruchu. Zajęcia kierowane do seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Terapia tańcem opiera się na wykorzystaniu ruchu jako procesu, który zwiększa fizyczną, psychiczną i duchową integrację człowieka.

„Jeśli chcesz ulżyć swojemu sercu – zatańcz!” – Grek Zorba

 

Zaprasza instruktor Paulina Surudo.

 

Debiut grup tanecznych

Sobotnie obchody Narodowego Święta Niepodległości były okazją do wyjątkowego wydarzenia. Swój debiut zaliczyły grupy taneczne prowadzone przez naszą instruktor Paulinę Surudo - Rubiny i Motylki. Rubiny na co dzień działają w naszej warszowskiej fili...