Agnieszka Hekiert oraz E-Jazz Quartet. Idealny na zimowy wieczór skład, w idealnym na tę porę roku repertuarze. Zapraszamy na wyjątkowy koncert, czwartek 25 stycznia, godz. 19.00. Wstęp wolny.

Agnieszka Hekiert pochodzi ze Świnoujścia. Wokalistka jazzowa. Kompozytorka, autorka tekstów i aranżacji. Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Rozchwytywana trenerka wokalna. Od 2009 roku współpracuje z wybitnym artystą sceny jazzowej Bobbym McFerrinem, jak również z Trio Krzysztofa Herdzina (płyta "Night And Day Swing") oraz Leszkiem Żądło (na scenie austriackiej, niemieckiej, polskiej) i bułgarskim Trio w Monachium (płyta "European Impressions”). Sama wciąż ma okazję pracować pod okiem najlepszych: WeBe3, Rhiannon, Judy Vinar, Roger Treece i w końcu Bobby McFerrin, z którym – oprócz warsztatów - zaśpiewała już wiele wspólnych koncertów (w projekcie Vocabularies). Agnieszka Hekiert poza Polską koncertowała między innymi w Niemczech, Austrii, Francji, Bułgarii, Chorwacji czy we Włoszech. W Świnoujściu zagra koncert na który złożą się przede wszystkim utwory z albumu "Stories", nagranego w 2013 roku w składzie Cezary Konrad, Robert Kubiszyn, Krzysztof Herdzin i Konstantin Kostov. Gościnnie w sesji nagraniowej wzięli udział Kuba Badach oraz Atom String Quartet. Podczas występu w Sali Teatralnej artystce towarzyszyć będą Konstantin Kostov (fortepian), Robert Kubiszyn (bas) oraz Patryk Dobosz (perkusja). Początek koncertu w czwartek 25 stycznia, o godz. 19.00. Wstęp wolny.